2020-2021 Bahar Dönemi Uzaktan Öğretim Hakkında

Sayın Öğretim Elemanları,

Adınıza tanımlanmış olan senkron ve asenkron olarak verilen derslere ögrencilerin katılımının sağlanabilmesi için derslerin MS Teams ekip kodlarının OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) üzerinden mesaj yoluyla ilgili dersi alan öğrencilere gönderilmesi gerekmektedir. Adınıza tanımlanmış olan dersler, 3 Mart Çarşamba günü asenkron ders takip platformumuz olan LMS'ye (Öğrenme Yönetim Sistemi) aktarılacak ve platforma erişim gerçekleştirilecektir.

Sevgili Öğrenciler,
Üniversitemiz 2020-2021 yılı Bahar Dönemi dersleri, 1 Mart Pazartesi günü MS Teams aracılığı ile canlı olarak ders programlarında belirtilen tarih ve saatlerde başlayacaktır. Canlı derslerin kayıttan takibi ve haftalık ders materyallerine erişim, 3 Mart Çarşamba günü LMS (Öğrenme Yönetim Sistemi) üzerinden gerçekleşecektir.
Üniversitemize yeni kayıt yapan öğrencilerin canlı derslere katılımının sağlanabilmesi için gerekli olan kurumsal mail hesap bilgileri ve LMS sistemine erişim için gerekli olan kullanıcı bilgilerine http://uzem.bingol.edu.tr/e-kaynaklar/ogrenci/ linkinde belirtilen formatta giriş yapılak erişim sağlanabilir.
Öğrencilerimizin canlı derslere katılabilmesi için gerekli olan MS Teams ekip kodu her dersin öğretim elemanı tarafından OBS'den (Öğrenci Bilgi Sistemi) mesaj yoluyla dersi alan öğrencilere gönderilecektir. MS Teams ekip katılım koduna erişememe durumunda dersin ilgili hocası ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bingöl Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi